Bora dhe Donaldi konfirmojnë zyrtarisht lidhjen, publikojnë foton krah njëri-tjetrit

Çifti shumë i përfolur i momentit, Bora Zemani dhe Donald Veshaj kanë konfirmuar zyrtarisht lidhjen.

Moderatorja ka postuar në Instagram një foto, ku shfaqen nga emisioni i aktorit dhe ka shkruar: “Na lini te kercejme!”.

Nuk dihet nëse Donaldi do të jetë në krah të Borës gjatë prezantimit të spektaklit “Dancing With The Stars”, por bashkimi i tyre ka gëzuar pafund fansat. Deri atëherë nuk na mbetet veçse të presim në vazhdim.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

“Shqiponjat” shfaqen edhe në Katar, Zvicra e Xhakes dhe Shaqirit mposht Serbinë

Zvicra ka marrë një fitore të jashtëzakonshme ndaj Serbisë...

Ç’po ndodh mes tyre? Me puthje e përqafime, Romeo shfaqet me bukuroshen e njohur (VIDEO)

Duket se Romeo Veshaj po e konsideron tanimë pjesë...