Belinda Balluku u thotë të varfërve të kursejnë energji, por vathët me perla i kushtojnë 2MLN

Teksa popullit i bën thirrje me video promo e këshilla frigoriferi e lavatriçeje të kursejë energji pasi jemi në krizë, zv/kryeministrja Belinda Balluku mban në vesh vathë me perla dhe diamantë me vlerë gati 2 Milionë Lekë.

Padyshim që këshillat e ministres së MIE vlejnë për popullin e thjeshtë që zhvatet çdo ditë nga qeveria por jo për ata si ajo që hanë taksat e qytetarëve të varfër dhe këto të fundit i shpenzojnë për vathë Tiffany.

Në një vëzhgim të fundit të mediave, Balluku flet nga foltorja e Kuvendit me vathë perla të firmës së shtrenjtë me vlerë 1600$.

Ju duken të besueshme deklaratat e qeverisë se jemi në krizë pas këtij hulumtimi?

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

“Shqiponjat” shfaqen edhe në Katar, Zvicra e Xhakes dhe Shaqirit mposht Serbinë

Zvicra ka marrë një fitore të jashtëzakonshme ndaj Serbisë...

Ç’po ndodh mes tyre? Me puthje e përqafime, Romeo shfaqet me bukuroshen e njohur (VIDEO)

Duket se Romeo Veshaj po e konsideron tanimë pjesë...