Ardit Gjebrea sapo na njohu me prezantuesen e Kënga Magjike?!

Ardit Gjebrea ka nisur prezantimin e “Kënga Magjike” në programin “E diela Shqiptare”.

Ndërsa netët finale do të jenë si gjithnjë në Pallatin e Kongreseve. Moderatori i njohur postoi vetëm pak minuta një fotografi me moderatoren, Luana Vjollca e cila është “blerja” më e re e Tv Klan.

Në mbishkrimin e fotos Gjebrea e uron Luanën për lëvizjen e re në karrirën e saj, ama ka diçka që na bënë të mendojmë se ajo mund të jetë prezantuesja e këtij sezoni në Kënga Magjike.

Dhe është pikërisht fjala “magjike” ajo që na bëri të dyshojmë. Po ju a mendoni njësoj si ne?

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Ndahen 24 ditë pas dasmës, arsyeja e këtij çifti do u lërë pa fjalë…

Për Adrianon flitet sërish. Ish-ylli i Interit është ndarë...

Rrëfime rrëqethëse/ Vajzat shqiptare po martohen për para, ja si po funksionon ky biznes

“Piranjat” në Abc të moderuar nga Arilena Ara dhe...

(Video) Artistja shqiptare habit me rrëfimin: E kam blerë tokën ku do varrosem dhe …

Piktorja e njohur, Zake Prelvukaj, pas nje kohe te...