Moderatores shqiptares që i bën krehëri 2 mijë euro i ka mbet hatri me Eros Grezdën: Frikacak, bëhu burrë

Erjola Doci është një nga moderatoret e rubrikave të shumta në “E diell” në Top Channel, pjesëmarrëse edhe në sezonin e parë në “Kepi i Tundimeve”.

 

Në një nga rubrikat e sotme në “E Diell”, Erjola përmendi emrin e ish-lojtarit të Shqipërisë, Eros Grezda dhe e quajti atë frikacak.

 

“E di si është puna, rezultoi frikacak! Unë isha zgjuar, po i shikoja dhe nuk ia hapa 3-4 orë mesazhin. Dhe i bëri “unsend”!”- tha ajo teksa shtoi: “Bëhu burrë!”

 

Teksa për jetën private të Erjolës nuk dihet asgjë, futbollisti aludohet prej kohësh se është hedhur në krahët e një modeleje spanjolle.

 

Eriola është bërë e njohur shumë për deklaratat e saj, ku më pikantja është ajo që ka një krehër 2 mijë euro, që bëri xhiron e portaleve.

 

Ndërsa Grezda përsa i përket jetës private ka filluar të jetë hermetik duke qenë se lidhja e tij e mëparshme me Oriola Marashin ishte cdo ditë në qendër të mediave rozë.

Fiken dritat në mëngjes dhe mbrëmje, merren masat drastike për energjinë elektrike!

Qeveria franceze përgatit qytetarët se mund të kenë ndërpreje të energjisë për shkak të krizës.   Zyrtarët e qeverisë franceze kanë sqaruar tashmë se çdo ndërprerje...

“Sekretet e Shqipërisë”/ Televizioni kombëtar izraelit jehonë për “vendin e shqiponjave” (Video)

Televizioni izraelit i bëri një prezantim të shkëlqyer mundësive të shumta që ofron “Vendi i Shqiponjave” për turistët izraelitë.   Televizoni shtetëror izraelit, “Arutz 13” (Kanali...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

“Shqiponjat” shfaqen edhe në Katar, Zvicra e Xhakes dhe Shaqirit mposht Serbinë

Zvicra ka marrë një fitore të jashtëzakonshme ndaj Serbisë...

Ç’po ndodh mes tyre? Me puthje e përqafime, Romeo shfaqet me bukuroshen e njohur (VIDEO)

Duket se Romeo Veshaj po e konsideron tanimë pjesë...