Lajm i mire per cunat! Metoda më e re në diskotekë, nëse porositni pije deri në 500 euro e merr vesh gjithë lokali

Të gjithë jemi hasur nëpër diskoteka me fishekzjarre dhe brohoritje nga kamarierët kur merren

 

pije të shtrenjta, mirëpo një metode e re shërbimi është duke u aplikuar në një diskotekë në Kosovë.

 

Kur dikush nga klientët porosit pije në vlerë prej 500 euro, pijet i dërgohen bashkë me një pankartë me shumën që paguhet.

 

Në këtë mënyrë edhe të pranishmit e tjerë e kuptojnë kur dikush shpenzon shuma të mëdha në pije.

 

Lajm i mire per cunat! Metoda më e re në diskotekë, nëse porositni pije deri në 500 euro e merr vesh gjithë lokali

 

 

 

 

Receta e qofteve më të shijshme që keni ngrënë në jetë

Kjo është receta më e vjetër e përgatitjes së qofteve më të mira që keni ngrënë ndonjëherë. Duhen vetëm 20 minuta për t’i gatuar.   Përbërësit: 60...

Vijon sherri, Antonela i përgjigjet Big Mamës pas akuzave që i bëri: E vetmja kohë kur kishe rëndësi ishte…

Antonela Berisha ka reaguar pas deklaratës së Big Mamës ku tha se ajo nuk ishte artiste.   Këtë deklaratë ajo e bëri gjatë një loje në...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Horoskopi Dhjetor 2022 nga Branko. Cilat janë shenjat që përkëdhel fati në muajin e fundit të vitit

  Horoskopi Branko, Dashi   Muaji dhjetor do të jetë një pararojë...

Dasma kthehet në tragjedi, këngëtari ndërron jetë pak orë pas martesës

Kantautori Jake Flint ka ndërruar jetë vetëm pak orë...

Dikur e varfër dhe me kredi, ja sa është pasuria e Bebe Rexhës në ditën e sotme

Këngëtarja shqiptare, Bebe Rexha është ylli që fshihet pas...