(Foto) Shqiptarët e njohin dhe e duan shumë, nuk do e besoni dot se cili është pasioni i Elvis Naçit

Elvis Naçi njihet si hoxhë dhe themelues i një organizate bamirësie ndaj njerëzve në nevojë.

 

 

Ai publikon raste varfërie ekstreme ose sëmundje në rrjetet e tij sociale(shumë të ndjekura) dhe fton të gjithë shqiptarët të ndihmojnë sipas mundësive.

 

Por për ata që nuk e dinë, Elvis Naçi ka qënë futbollist para se të bëhej hoxhë.

 

Mesa duket në kohën e tij të lirë, atij i pëlqen të luajë. Ai ka luajtur futboll profesionist për moshat dhe më pas është nisur drejt Arabisë.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

“Shqiponjat” shfaqen edhe në Katar, Zvicra e Xhakes dhe Shaqirit mposht Serbinë

Zvicra ka marrë një fitore të jashtëzakonshme ndaj Serbisë...

Ç’po ndodh mes tyre? Me puthje e përqafime, Romeo shfaqet me bukuroshen e njohur (VIDEO)

Duket se Romeo Veshaj po e konsideron tanimë pjesë...