Flori shkakton të qeshura te të ftuarit, zbulon si i flet Zeni-Arminës kur ajo mërzitet

Mbrëmjen e kaluar Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha kurorëzuan me dasmë dashurinë e tyre disa vjeçare në prani të më shumë se 300 të ftuarve. Dasma e tyre ka qenë në qendër të medias rozë prej disa javësh, teksa prej dje, po vijon të komentohet ende.

 

Çifti vendosi ta mbajë dasmën e tyre në një fshat të Shijakut, teksa kjo ka qenë dëshira e tyre e hershme për të zhvvilluar dasmën e tyre në natyrë. Të ftuarit ishin jo vetëm familjarë të Arminës dhe Zenit, por edhe njerëz të njohur nga politika, media e arti shqiptar.

 

Mes këngëtarëve që kënduan në dasmën e çiftit, veç Marsela Çibukaj e Eranda Libohovës ishin edhe grupi ‘ThreeDots’, Klajdi, Bruno e sigurisht Flori Mumajesi.

 

Ky i fundit, teksa këndoi këngën fituese të Këngës Magjike 2018 ‘Me fjalë të vogla’ zbuloi se si i flet me përkëdheli Zeni-Arminës kur ajo mërzitet.

 

“Fjala më e vogël që ka kuptim mes jush është kur Armina mërzitet dhe i thotë ‘topoxhixho’” – tregoi Flori, duke shkaktuar të qeshura e duke vijuar më tej me këngën.

Rozë Dua Lipa mori pasaportë shqiptare, Blendi Salaj: E mori edhe iku në Angli, si kanë ikur 12 mijë veta këtë vit

Gazetari Blendi Salaj, përmes një postimi në Facebook, ka reaguar në lidhje me pajisjen e Dua Lipës me pasaportë shqiptare, i cili shkruan të...

Dikur e varfër dhe me kredi, ja sa është pasuria e Bebe Rexhës në ditën e sotme

Këngëtarja shqiptare, Bebe Rexha është ylli që fshihet pas këngëve hite të artistëve të njohur botëror, por kohët e fundit edhe të këngëve të...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Horoskopi Dhjetor 2022 nga Branko. Cilat janë shenjat që përkëdhel fati në muajin e fundit të vitit

  Horoskopi Branko, Dashi   Muaji dhjetor do të jetë një pararojë...

Dasma kthehet në tragjedi, këngëtari ndërron jetë pak orë pas martesës

Kantautori Jake Flint ka ndërruar jetë vetëm pak orë...

Dikur e varfër dhe me kredi, ja sa është pasuria e Bebe Rexhës në ditën e sotme

Këngëtarja shqiptare, Bebe Rexha është ylli që fshihet pas...