Bëhet nënë në moshën 50-vjeçare, ky është emri që i ka vënë vajzës

Ata dy u bënë të njohur për publikun në emisionin “Njerëz të padukshëm”, të moderuar nga Anjeza Maja, ku treguan historinë e tyre të dashurisë dhe lajmin e bukur se po bëhen prindër.

 

E kemi fjalën për Zenepen dhe Gëzimin, çiftin që nuk ecën dot, ama kjo nuk i ka penguar aspak të bëjën realitet dëshirat e tyre të mëdha.

 

“Nuk e mendoja se do martohesha ndonjë ditë. Por Zoti është i madh dhe më ka bekuar me një shtatzëni”, u shpreh Zenepja.

 

50-vjeçarja është bërë nënë për herë të parë. Zenepja e ka lindur vajzën në maternitetin shtetëror “Koço Gliozheni” në Tiranë.

 

Zenepja e kaloi shtatzëninë në spital pasi nuk mund ta përballonte e vetme duke qenë se nuk mund të ecë. Por gjithë mundi iu shpërblye më së miri.

 

Zenepja dhe Gëzimi i kanë vendosur vajzës emrin El’Ana që do të thotë “Zoti na u përgjigj” dhe vogëlushja gëzon shëndet të plotë.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

“Shqiponjat” shfaqen edhe në Katar, Zvicra e Xhakes dhe Shaqirit mposht Serbinë

Zvicra ka marrë një fitore të jashtëzakonshme ndaj Serbisë...

Ç’po ndodh mes tyre? Me puthje e përqafime, Romeo shfaqet me bukuroshen e njohur (VIDEO)

Duket se Romeo Veshaj po e konsideron tanimë pjesë...