Pse e fshihu Rudina? Mark Frroku për ditëlindjen e djalit, e surprizon me “pakon” 75 mijë euroshe (FOTO)

Rudina Dembacaj nuk e ka mbajtur asnjëherë të fshehtë marrëdhënien me tre fëmijët e Markut dhe është shprehur se nuk e ka aspak të lehtë,

 

por do mundohet gjithmonë të jetë shoqja e tyre më e mirë. Sot djali i ish-politikanit, Leonardi feston ditëlindjen dhe i ati nuk është kursyer aspak.

 

Siç ka treguar vetë aktorja, ata kanë organizuar një festë të madhe ku Leo ka marrë dhuratë një Audi RS 5 i lidhur me një fjongo ngjyë blu, i cili kap vlerën rreth 75 mijë euro. Por Rudina është penduar shpejt dhe i ka fshirë nga pofili i saj këto detaje.

 

Me një xhiro në Instagramin e Leonardit, duket se djali i Mark Frrokut bën një jetë mjaft luksoze dhe makinave të këtyre vlerave nuk iu a ka ndjerë mungesën edhe para se kësaj dhurate.

 

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

“Shqiponjat” shfaqen edhe në Katar, Zvicra e Xhakes dhe Shaqirit mposht Serbinë

Zvicra ka marrë një fitore të jashtëzakonshme ndaj Serbisë...

Ç’po ndodh mes tyre? Me puthje e përqafime, Romeo shfaqet me bukuroshen e njohur (VIDEO)

Duket se Romeo Veshaj po e konsideron tanimë pjesë...