I bashkohet trendit të operacioneve plastike, ish-konkurentja e Për’puthen bën ndryshimin e rradhes… (FOTO)

Operacionet plastike, sidomos ai i hundës, janë kthyer në një gjë të zakonshme ditët e sotme.

 

Këtij trendi, së fundmi i është bashkuar edhe Efi Dhedhes. Këtë lajm e ka bërë të ditur vetë ish-konkurentja e Përputhen, me anë të një videoje në Instagram.

 

Ndër të tjera Efi është shprehur se kjo ka qenë një dëshirë e saj prej kohësh, ndonëse deri tani ka qenë në një dilemë për ta bërë ose jo.

 

Kujtojmë që Efigjenia është një nga ish-konkurentet më të përfolura të sezonit të tretë të Përputhen. Gjatë rrugëtimit të saj në emisionin e dashurisë ajo zhvilloi shumë takime me Samiun, ndonëse marrëdhënia e tyre nuk vijoi më tej dhe ajo doli vetëm nga programi.

 

Pak kohë më vonë ajo iu bashkua një tjetër reality-show, Kepit të Tundimeve.

 

 

“Idiote, psikopate”, Razimi ofendon kunatën. Por ja çfarë i bën Gjebrea në emision…

Eni Çobani përpiqet të gjejë një zgjidhje për konfliktin mes Diturisë dhe Razimit, dy kunetërve që kanë ardhur në “Shihemi në Gjyq”.   Por ndërsa ajo...

Ja cila eshte dita me me fat per muajin dhjetor per shenjen tuaj

Dashi   Gjatë kësaj dite do të shfaqni një lloj vetëbesimi dhe sigurie tek vetja që do të transmetohet kudo. Mund të jetë në anën tuaj...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Mohoi se ishte dhunuar, zbardhet dosja e Rezart Veleshnjës, aktori u grushtua nga një punonjës pastiçerie për parkimin

Aktori i njohur i “Portokallisë”, Rezart Veleshnja është konfliktuar...

Ori Nebiaj është deputete tani, Arjan Konomi: Ti je e ndershme, e di që do të…

Ori Nebijaj mbylli eksperiencën e saj në “Përputhen” dhe...