Të jetë e vërtetë…? Pajtohen më në fund motrat Libohova?

Edhe pse nuk e pranuan dhe përfolën kurrë,publiku shqiptar e dinte se motrat Libohova nuk flisnin më me njëra tjetrën për arsye që vetëm ato i dinë.

 

E trishtë në fakt se si dy artiste aq të mira që kanë ndarë jetën dhe skenën bashkë u ndanë për disa vite,por postimi i fundit i Erandës tregon se mund të ketë ndodhur pajtimi.Eranda ka shkrepur një fotografi në lagjen “Ali Demi” të cilën e ka shpërndarë në Instagram dhe shkruan:”Në lagjen e motrës”

 

Kujtojmë se ato kanë edhe një motër të tretë,e ndoshta Eranda i referohet asaj,por do të ishte një lajm shumë i bukur nëse dedikimi do ish për Irmën..

 

“Vjehrri pinte alkool, vjehrra më goditi”, Edlira: Mamit tim i tha “shiko si më ka gërricur”, ndërkohë…

Edlira është vajza e vogël e një familjeje nga Lushnja, për të cilën tregon se nëna ka vuajtur tmerrësisht shumë për fëmijët e saj...

E quajti rrugaç, babai i Granit Xhakës reagon ashpër ndaj gazetares shqiptare: Ajo nuk di çfarë është k…

Zana Avdiu, aktivistja e njohur nga Kosova, kishte një këndvështrimin ndryshe në lidhje me gjestin e bërë nga Granit Xhaka gjatë ndeshjes kundër Serbisë,...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Ndahen 24 ditë pas dasmës, arsyeja e këtij çifti do u lërë pa fjalë…

Për Adrianon flitet sërish. Ish-ylli i Interit është ndarë...

Rrëfime rrëqethëse/ Vajzat shqiptare po martohen për para, ja si po funksionon ky biznes

“Piranjat” në Abc të moderuar nga Arilena Ara dhe...

(Video) Artistja shqiptare habit me rrëfimin: E kam blerë tokën ku do varrosem dhe …

Piktorja e njohur, Zake Prelvukaj, pas nje kohe te...