Rudina i postoi dhe më pas i fshiu/ Djali i Mark Frrokut ka marrë makinën 75 mijë euro për datëlindje

Rudina Dembacaj nuk e ka mbajtur asnjëherë të fshehtë marrëdhënien me tre fëmijët e Markut dhe është shprehur se nuk e ka aspak të lehtë, por do mundohet gjithmonë të jetë shoqja e tyre më e mirë. Sot djali i ish-politikanit, Leonardi feston ditëlindjen dhe i ati nuk është kursyer aspak.

 

Siç ka treguar vetë aktorja, ata kanë organizuar një festë të madhe ku Leo ka marrë dhuratë një Audi RS 5 i lidhur me një fjongo ngjyë blu, i cili kap vlerën rreth 75 mijë euro.

 

Por Rudina është penduar shpejt dhe i ka fshirë nga pofili i saj këto detaje. Me një xhiro në Instagramin e Leonardit, duket se djali i Mark Frrokut bën një jetë mjaft luksoze dhe makinave të këtyre vlerave nuk iu a ka ndjerë mungesën edhe para se kësaj dhurate.

 

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Ndahen 24 ditë pas dasmës, arsyeja e këtij çifti do u lërë pa fjalë…

Për Adrianon flitet sërish. Ish-ylli i Interit është ndarë...

Rrëfime rrëqethëse/ Vajzat shqiptare po martohen për para, ja si po funksionon ky biznes

“Piranjat” në Abc të moderuar nga Arilena Ara dhe...

(Video) Artistja shqiptare habit me rrëfimin: E kam blerë tokën ku do varrosem dhe …

Piktorja e njohur, Zake Prelvukaj, pas nje kohe te...