Prisni pak mos ndoshta Rozi sapo na tregoi emrin e …?!

Rozana Radi do të nisë së shpejti programin e saj të pasdites, duke ju bashkuar kështu grupit të madh të pasditeve në ekranet shqiptare.

 

Megjithatë Rozi ka hapur një pyetësor virtual dhe ndjekësit e saj kanë nisur nga hamendësimet se si do të quhet pasditja e saj.

 

Por prisni pak sepse në një nga postimet e fundit shohim që një nga mikeshat e saj shkruan:

 

Unë kam qenë me fat që i kam kaluar me një “Rose” tani e keni edhe ju. Mos ndoshta programi i Rozit do të quhet thjesht “Rose”…?!

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

“Shqiponjat” shfaqen edhe në Katar, Zvicra e Xhakes dhe Shaqirit mposht Serbinë

Zvicra ka marrë një fitore të jashtëzakonshme ndaj Serbisë...

Ç’po ndodh mes tyre? Me puthje e përqafime, Romeo shfaqet me bukuroshen e njohur (VIDEO)

Duket se Romeo Veshaj po e konsideron tanimë pjesë...