Plot stil dhe hijeshi, brenda vilës super-luksoze të Bieta Sulos dhe Alban Dudushit (FOTO)

Bieta Sulo dhe Alban Dudushi kanë shumë vite që jetojnë një histori të bukur dashurie dhe si fryt të saj kanë sjellë në jetë një vogëlush, Kroi Art.

 

 

Dyshja janë ndër personazhet publik me shumë vëmendje nga ndjekësit, por ajo që jep më shumë informacion është pikërisht Bieta.

 

 

Moderatorja është mjaft aktive në rrjetet sociale ku herë pas herë ka ndarë edhe pamje nga shtëpia e saj të cilat i kemi mbledhur për ju dhe i gjeni në fotot e mëposhtme.

 

 

Shtëpia e çiftit mund të konsiderohet te shtëpitë luksoze dhe nuk mund të ishte ndryshe për dy ndër gazetarët më të paguar në vend. Apartamenti i Bietës dhe Albanit është 2-katësh me shkallë nga brenda. Ajo që vihet re është dominimi i ngjyrës së bardhë dhe kafe në ambientet e shtëpisë së tyre.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

“Shqiponjat” shfaqen edhe në Katar, Zvicra e Xhakes dhe Shaqirit mposht Serbinë

Zvicra ka marrë një fitore të jashtëzakonshme ndaj Serbisë...

Ç’po ndodh mes tyre? Me puthje e përqafime, Romeo shfaqet me bukuroshen e njohur (VIDEO)

Duket se Romeo Veshaj po e konsideron tanimë pjesë...