Opaaa… Vjehrra kap nusen me të dashurin në tualet ditën e dasmës

Gjatë një dasme në Bashkinë Erymanthos, nusja është kapur në flagrancë me të dashurin e saj në tualetin ku po zhvillohej festa, sipas medias greke pelop.gr.

 

Dhëndri është një burrë nga zona, ndërsa nusja nga Patras. Por ajo që askush nuk e dinte është se nusja kishte një lidhje paralele me Patrinos, i cili punon në fushën e fruta-perimeve.

 

Në fakt, dhëndri e dinte për “miqësinë” e tyre dhe pranoi të ishte i ftuar në ceremoninë e martesës.

 

Nusja dukej shumë e lumtur dhe po argëtohej mjaft duke kërcyer në dasmën e saj, por pas një bisede me të dashurin, ata u gjendën së bashku në tualet.

 

“Rreth orës 3 të mëngjesit e ka thirrur në tualet dhe sigurisht janë larguar veçmas”, tha për pelop.gr, një dëshmitar okular i ngjarjes. Por vjehrra prej kohësh kishte “dyshuar” se diçka e çuditshme po ndodhte dhe e ndoqi atë. Priti pak, dhe befas futet në tualet dhe sheh “mikun” bashkë me nusen.

 

Të njëjtat burime raportojnë se i dashuri është goditur me grusht nga dhëndri dhe një person tjetër, ndërsa sigurisht çifti është divorcuar të nesërmen. Nuk dihet nëse nusja vazhdon lidhjen me të dashurin e saj. /tvklan.al

Mesojeni nje here e mire, ja perse lavatriçja juaj po harxhon 2 fish me shume energji elektrike

Shpesh herë na rekomandojnë sa detergjent duhet të përdorim për çdo larje por shumë prodhues ndonjëherë e teprojnë duke na bërë të konsumojmë më...

Shenjat e para të diabetit, mësoni çfarë duhet dalluar në kohë

Paradiabeti është faza e parë e diabetit. Mjekët e konsiderojnë atë si një shenjë paralajmëruese.   Paradiabeti ndodh kur niveli i glukozës në gjak ose niveli...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

“Shqiponjat” shfaqen edhe në Katar, Zvicra e Xhakes dhe Shaqirit mposht Serbinë

Zvicra ka marrë një fitore të jashtëzakonshme ndaj Serbisë...

Ç’po ndodh mes tyre? Me puthje e përqafime, Romeo shfaqet me bukuroshen e njohur (VIDEO)

Duket se Romeo Veshaj po e konsideron tanimë pjesë...