Iku në mes të sezonit…/ Flori Gjini largohet nga ‘Top Channel’, zbulohet se çfarë ka ndodhur

Flori Gjini ka munguar ditën e sotme në emisionin “Shqipëria Live” ku jemi mësuar ta shikojmë çdo ditë.

 

 

Sipas “Kryefjala.com” moderatori ka vendosur të largohet nga Top Channel. Bëhet me dije se Flori ka qenë këto kohë në negociata të vazhdueshme me drejtuesit e Top Media më të cilët duket se nuk ka rënë dakort.

 

Më shumë detaje nuk janë zbuluar ende dhe se dimë ku do ta shohim tani moderatorin. Flori Gjini largohet nga Top Channel, ku do ta shohim tani moderatorin.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

“Shqiponjat” shfaqen edhe në Katar, Zvicra e Xhakes dhe Shaqirit mposht Serbinë

Zvicra ka marrë një fitore të jashtëzakonshme ndaj Serbisë...

Ç’po ndodh mes tyre? Me puthje e përqafime, Romeo shfaqet me bukuroshen e njohur (VIDEO)

Duket se Romeo Veshaj po e konsideron tanimë pjesë...