“Gazetarja më ushtronte presion psikologjik të puthja Erionin”, Antonia Gjoka trondit me deklaratën e fundit

Antonia Gjoka, ka qenë së fundmi e ftuar në emisionin “Glamour Zone” në TV Ora, ku përballë moderatores Ester Bylyku, ka rrëfyer disa momente të sikletshme në prapaskenë.

 

Ajo tha se publiku nuk ishte në dijeni që asaj i kanë ushtruar presion psikologjik në “Përputhen”

 

Ester Bylyku: Më trego një prapaskenë për ty që publiku nuk e di.

 

Antonia Gjoka: Ka ndodhur në takimin tim me Erionin. Ka qenë takimi im i parë. Erioni sapo kishte ardhur dhe takimi është xhiruar atë ditë, por te publiku dukej sikur ishte xhiruar pas disa ditësh. Ishte më pak se një orë që njihesha me Erionin.

 

Një nga gazetaret e emisionit më ushtronte presion psikologjik, duke më thënë t`i hidhja dorën në qafë, mundohu të afrohesh afër, ndoshta përqafoje, jepi një puthje në faqe që unë të isha më e ngrohtë, sepse unë çdo takim e kam patur të ftohtë. E kam patur me barriera.

E tallën për burrin? Zajmina Vajsari: Kur jam martuar unë ka qenë koha e q…

Zaimina me natyrën e saj mjaft sportive u përfshi në një lojë në “Zemër Luana” bashkë më dy të ftuarat e tjera Semi Jaupaj...

EMOCIONUESE: Kaluan 60 vite martesë, më pas ia zbuloi fshehtësinë në shtratin e vdekjes

Një çift bashkëshortor për gjashtëdhjetë vite me radhë i tregonte njëri-tjetrit çdo gjë dhe ishin të lumtur me kalimin e kohës duke biseduar dhe...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Ndahen 24 ditë pas dasmës, arsyeja e këtij çifti do u lërë pa fjalë…

Për Adrianon flitet sërish. Ish-ylli i Interit është ndarë...

Rrëfime rrëqethëse/ Vajzat shqiptare po martohen për para, ja si po funksionon ky biznes

“Piranjat” në Abc të moderuar nga Arilena Ara dhe...

(Video) Artistja shqiptare habit me rrëfimin: E kam blerë tokën ku do varrosem dhe …

Piktorja e njohur, Zake Prelvukaj, pas nje kohe te...