Eh lum ai… / I njohur në rrjetet sociale, shqiptare: Kur të jep Zoti dy gra, faleminderit!

Personazhi i famshëm i “Tik Tok”-ut, Rasim Avdyli nuk ka të ndalur me surprizat e tij për fansat. Ai tani na prezanton me dy gra, të cilat shihen duke e puthur atë në faqe, të dyja përnjëherë.

 

“Kqyr kqyr dy gra pash Zotin O lumi ti për veti o Rasim, o ta ka dhonë Zoti, s’ka kush që ta merr”, dëgjohet ai duke thënë në videon e tij të fundit, e cila është publikuar në rrjetin e tij social në Tik-tok.

 

Rasim Avdyli, shqiptari që jeton jashtë vendit është bërë i njohur me videot e tij në rrjetin social TikTok, së fundmi, ai në një video ka treguar se si ish gruaja e tij e tradhtoi me shokun e ngushtë.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

“Shqiponjat” shfaqen edhe në Katar, Zvicra e Xhakes dhe Shaqirit mposht Serbinë

Zvicra ka marrë një fitore të jashtëzakonshme ndaj Serbisë...

Ç’po ndodh mes tyre? Me puthje e përqafime, Romeo shfaqet me bukuroshen e njohur (VIDEO)

Duket se Romeo Veshaj po e konsideron tanimë pjesë...