“Dorë për dorë me tjetër kënd, e jo me babën tënd”/ Partnerja e re e Aleksit sapo “thumboi” Rudina Dembacajn?(Foto)

Pas divorcit me babin e vajzës së saj, Rudina Dembacaj u komentua gjatë në media për marrëdhënien e mirë që kishte ruajtur me ish-bashkëshortin për hir të Viktorias.

 

 

Por jo për gjatë. Marrëdhënia e mirë mes ish-çiftit nuk zgjati shumë dhe më pas doli “në skenë” partnerja e re e Aleksit, Marisa.

 

Ditën e djeshme Marisa ka ndarë një pjesë të këngës së Mozzik duke e shoqëruar me emoji të mërzitur.

 

“Mbrëmë të pash nëndërr dorë për dorë me tjetër kënd, e jo me babën tënd”, është pjesa që ka zgjedhur ajo të shpërndaj në IsntaStory dhe patjetër që mendja të shkon te vajza e Rudinës dhe Mark Frrokut me të cilët normalisht jeton edhe Viktoria.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

“Shqiponjat” shfaqen edhe në Katar, Zvicra e Xhakes dhe Shaqirit mposht Serbinë

Zvicra ka marrë një fitore të jashtëzakonshme ndaj Serbisë...

Ç’po ndodh mes tyre? Me puthje e përqafime, Romeo shfaqet me bukuroshen e njohur (VIDEO)

Duket se Romeo Veshaj po e konsideron tanimë pjesë...