Detaji në vellon e Armina Mevlanit do kopjohet nga të gjitha vajzat

Armina Mevlani dhe Shkelzen Berisha do ti thonë “Po” njëri tjetrit nesër dhe në ditët që lam pas,kudo u fol për detaje rreth dasmës.

 

Në përgatitjet e saj të fundit, Armina ka vendosur të ndajë me ne një detaj që fokusohet tek velloja e nusërisë.

Aty është qëndisur shprehja: “Love is the answer” (Dashuria është përgjigjja)Me siguri që shumë vajza të tjera do ta përdorin këtë detaj në ditën e tyre të madhe.

 

Ndahen 24 ditë pas dasmës, arsyeja e këtij çifti do u lërë pa fjalë…

Për Adrianon flitet sërish. Ish-ylli i Interit është ndarë nga gruaja e tij, me të cilën ishte martuar vetëm në nëntor të vitit 2022....

Sheiku përshëndeti me dorë influencuesen braziliane, reagimi i gruas së tij ….

Të hënën, Brazili dhe Zvicra u përballën në Kupën e Botës në Katar.   Në tribunë ishte biznesmenja dhe influencuesja braziliane Desireé Soares. Ajo është e...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Ndahen 24 ditë pas dasmës, arsyeja e këtij çifti do u lërë pa fjalë…

Për Adrianon flitet sërish. Ish-ylli i Interit është ndarë...

Rrëfime rrëqethëse/ Vajzat shqiptare po martohen për para, ja si po funksionon ky biznes

“Piranjat” në Abc të moderuar nga Arilena Ara dhe...

(Video) Artistja shqiptare habit me rrëfimin: E kam blerë tokën ku do varrosem dhe …

Piktorja e njohur, Zake Prelvukaj, pas nje kohe te...