Dalin pamjet nga festa, deputeti marton vajzën

Deputeti i Partisë Demokratike Dashnor Sula, ka martuar vajzën mbrëmjen e së premtes. Nga dasma janë publikuar disa foto në rrjetet sociale.

 

Siç mund të pritej, të ftuar kanë qenë shumë deputetë të Partisë Demokratike. Në mediat sociale është publikuar edhe një foto në të cilën Sula shihet ndërsa vallëzon me vajzën.

 

Të pranishëm në dasmë kanë qenë deputetë demokratë si Enkelejd Alibeaj, Luçiano Boçi, Agron Gjekmarkaj, Gazment Bardhi, Xhelal Mziu dhe të tjerë.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

“Shqiponjat” shfaqen edhe në Katar, Zvicra e Xhakes dhe Shaqirit mposht Serbinë

Zvicra ka marrë një fitore të jashtëzakonshme ndaj Serbisë...

Ç’po ndodh mes tyre? Me puthje e përqafime, Romeo shfaqet me bukuroshen e njohur (VIDEO)

Duket se Romeo Veshaj po e konsideron tanimë pjesë...