A arrini ta gjeni dot cili nga këta 3 burra është babai i fëmijës? As që ju shkon mendja…

Shkencëtarët thonë se fuqia e trurit tonë mund të fillojë të bjerë që në të 20-at ose 30-at tona.

 

Lajmi i mirë është se gjysmën e trurit mund ta mbani të fortë me ndihmën e gjëegjëzave. Gjithashtu këto kuice do të rrisin edhe hormonin tuaj të lumturisë, sapo të gjeni përgjigjen e duhur.

 

Në këtë kuic gjëja e vetme që duhet të bëni është të gjeni se cili nga këta 3 burra është babi i fëmijës. Nëse nuk e gjeni dot, përgjigjen e keni më poshtë:

 

Babai i fëmijës është burri i tretë sepse të dy i kanë sytë të njëjtën ngjyrë, blu.

Sheiku përshëndeti me dorë influencuesen braziliane, reagimi i gruas së tij ….

Të hënën, Brazili dhe Zvicra u përballën në Kupën e Botës në Katar.   Në tribunë ishte biznesmenja dhe influencuesja braziliane Desireé Soares. Ajo është e...

Ndahen 24 ditë pas dasmës, arsyeja e këtij çifti do u lërë pa fjalë…

Për Adrianon flitet sërish. Ish-ylli i Interit është ndarë nga gruaja e tij, me të cilën ishte martuar vetëm në nëntor të vitit 2022....

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Ndahen 24 ditë pas dasmës, arsyeja e këtij çifti do u lërë pa fjalë…

Për Adrianon flitet sërish. Ish-ylli i Interit është ndarë...

Rrëfime rrëqethëse/ Vajzat shqiptare po martohen për para, ja si po funksionon ky biznes

“Piranjat” në Abc të moderuar nga Arilena Ara dhe...

(Video) Artistja shqiptare habit me rrëfimin: E kam blerë tokën ku do varrosem dhe …

Piktorja e njohur, Zake Prelvukaj, pas nje kohe te...