“Të gjithë e kemi një…”/ Vajza e Alketa Vejsiut ‘zbulon’ detaje rreth jetës së saj sentimentale

Vajza e Alketa Vejsiut, Nikol Nelo, bëri bujë të madhe me daljen e saj të parë në rrjetet sociale, duke pasur parasysh se moderatorja ka preferuar gjithmonë ta mbajë familjen e saj larg syve të publikut.

 

Ajo shëndërrua menjëherë në një yll Instagrami, duke numëruar rreth 20 mijë ndjekës. Shpesh herë Nikol realizon biseda virtuale me ndjekësit dhe përpos komplimentave të shumta që merr ata anë të kuriozë të dijnë dhe gjëra rreth jetës personale të saj duke qenë se moderatorja ka qënë gjithmonë hermetike kur vinte puna për të folur apo shfaqur në publik familjen e saj.

 

Mirëpo Nikol ka vendosur të veprojë ndryshe, duke zbuluar detaje rreth jetës së saj duke iu pëgjigjur pyetjeve të bëra pa asnjë lloj ngurrimi.

 

“A ke qejf dikë? Dhe si reagon ai kur e di se të shkruajnë kaq shumë veta?”– e pyet një ndjekës bukuroshen.

 

“Kam përshtypjen se të gjithë kemi dikë një pikë të dobët”– u përgjigj Nikol duke lënë të nënkuptojë se ajo pëlqen dikë por pa dhënë më shumë detaje.

 

Kujtojmë se përsa i përket marrëdhënies nënë e bijë, Nikol ka treguar se ajo është e hapur me Alketën dhe i tregon çdo gjë. Nelo gjithashtu ka zbuluar se ajo dhe moderatorja udhëtojnë shumë shpesh së bashku.

 

Ajo po vazhdon studimet në Angli, ku ka shprehur dhe dëshirën për të jetuar në Britani dhe të ketë një biznes të sajin.

 

TE TJERA