Klaudia Pepa zmadhon ‘parakolpin’! Olti Curri: E ka blerë me gjithë xhaketë (foto)

Mbrëmjen e djeshme filloi sezoni i 7-të i “Dance With Me Albania”, ku dhe këtë herë do jenë 10 vIP-a në garë për të fituar trofeun e madh.

 

Por më shumë se sa kërcimet e VIP-ave, ajo që tërhoqi më vëmendje ishte paraqitja e balerinës Klaudia Pepa, e cila përbën treshen e jurisë së bashku me Ilir Shaqirin dhe Ermal Mamaqin.Klaudia kishte veshur një fustan të kuq me pjesën e sipërme në formë xhakete me dekoltenë e hapur, duke vënë në pah gjoksin e saj.

 

Pikërisht, te kjo e fundit, në rrjet ka patur mjaft komente duke hedhur dyshime se balerina e ka zmadhuar gjoksin me operacion.Një prej tyre është dhe blogeri i njohur Olti Curri.

 

Teksa ka postuar një video të Klaudia Pepas në InstaStory, Olti Curri shkruan me ironi“Kur gjksi nuk lëviz fare dhe duket sikur e ke blerë me gjithë xhaketë”, duke e shoqëruar me një fytyrë emoji dyshuese.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME