(Foto) Nuk kanë lidhje familjare, këto janë vajzat shqiptare që ngjajnë si motra

Fotot e meposhtme e vertetojne me se miri se sozite ekzistojne. Fansat kane mundur te dallojne ngjashmerine midis personazheve te njohur te ekranit.

Era Rusi dhe Olta Gixhari Era ka treguar shpesh se e ngaterrojne me Olten. Nje person i kishte shkruar Eres duke e ngaterruar me aktoren

Rezarta Shkurta dhe Afroviti Goge Rezarta dhe Afroviti nuk kane lidhje me njera tjetren pasi njera eshte biznesmene e tjera modele por ngjajne shume.Ne lajmet per Rezarten jane perdorur shpesh fotot e Arfrovitit.

Xhensila Myrtezaj dhe Egli Tako Partnerja e Olsi Bylykut dhe kengetarja e njohur Xhensila Myrtezaj ngjajne shume me njera tjetren.

Xhemi Shehu dhe Ira Seferi Fansat u habiten kur pak kohe me pare moderatorja Xhemi Shehu dhe bashkeshortja e Gaz Pajes postuan nje foto se bashku. Dy bukuroshet ngjajne shume dhe fansat filluan te pyesnin mos vajzat ishin motra.

Janë kopje të njëra-tjetrës, këto janë vajzat VIP në Shqipëri që ngjajnë shumë edhe pse s’kanë lidhje gjaku (foto)Kristina Baki dhe Adrola Dushi Modelet e njohura kane edhe nje ngjashmeri ne tipare pervecse nje bukuri te rralle.

TE TJERA