Romancë me një avokat në Itali? Beniadës i zbulojnë lidhjen live në emision

Beniana Nishani është nga personazhet më të pëlqyera shqiptare.

 

Modelja e njohur mori zemrat e publikut pas pjesëmarrjes së saj në BBVA ku shfaqi anën e saj gazmore dhe tipin e butë e të shoqërueshëm.

 

Pas daljes nga shtëpia ndjekësit që iu shtuan u interesuan për jetën e saj sentimentale por deri sot nuk kemi pasur ndonjë të re, të paktën jo të zbuluar.

 

Por këtë gjë sapo e bëri Manushi duke hedh dyshime të mëdha se po zbulohet i dashuri i Beniadës.

 

Në “E diell” Manushi tha se modelja është në një lidhje. “Ajo ka një eksperiencë me një avokat në Itali, por nuk e di si ecin gjërat”, tha ai.

 

 

“Unë për Manushin jam e lidhur me një avokat në Itali”, u shpreh Beniada. “Por unë dua emrin, kush është ky avokat”, shtoi ajo.

 

“Mos më bëj ta them se ka emër, mbiemër dhe e kam parë te telefoni jot. I kam shkruar unë dhe ti e ke fshirë në sekondë. Do t’i nxjerr të gjitha të të dalin të palarat”, i tha Manushi.

TE TJERA