Prindër të një vajze…/ Prezantuesi i njohur shqiptar ndahet nga bashkëshortja pas shumë vitesh

Një tjetër ndarje në showbizin shqiptar.

Prezantuesi i njohur Robert Bojaj dhe bashkëshortja e tij Getoarbë Mulliqi janë ndarë pas shumë vitesh bashkë.
Prindër të një vajze/ Prezantuesi i njohur shqiptar ndahet nga

“Prive” raporton se Roberti dhe Getoarba i kanë dhënë fund.

Indikacionet e para janë pikasur në rrjete sociale ku kanë hequr gjurmët e njëri-tjetrit. Arsyet nuk dihen ende.

Ish-çifti janë prindër të një vajze.

TE TJERA