Nxënësi nxirret me dhunë nga klasa! Denoncimi: E mori nëndrejtori!

Një nxënës në fshatin Golaj të Hasit është dhunuar nga një person që dyshohet se është nëndrejtori i shkollës. Pamjet kanë mbërritur ditën e sotme në redaksinë e JOQ ALBANIA.

 

Nuk dihet ende se për çfarë ka ndodhur ngjarja, por nxënësi merret me forcë dhe nxirret nga ora e mësimit.

 

Videoja është filmuar nga një shok i tij i klasës. Viti shkollor ka vetëm një javë që ka nisur dhe ngjarje të tilla janë pengesë për zhvillimin e rregullt të një ore mësimore.

 

Denoncimi në JOQ:

 

Pershendetje Ja cfar ndodh ne shkolla ky esht zv drejtor ne shkollen golaj has dhuna qe ushtron

TE TJERA