Kishin shumë vite të martuar, prezantuesi i njohur shqiptar ndahet nga gruaja

Një tjetër ndarje në showbizin shqiptar. Prezantuesi i njohur Robert Bojaj dhe bashkëshortja e tij Getoarbë Mulliqi janë ndarë pas shumë vitesh bashkë.

 

 

“Prive” raporton se Roberti dhe Getoarba i kanë dhënë fund.

 

Indikacionet e para janë pikasur në rrjete sociale ku kanë hequr gjurmët e njëri-tjetrit. Arsyet nuk dihen ende.

 

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME