Te bukura por i dashuri i tradhetoi/ Keto jane VAJZAT VIP qe e kane kapur burrin me presh ne dore

Disa nga personazhet e njohur publik paten guximin te pranonin se jane tradhetuar nga partneret e tyre.

 

Por se kush jane ata,lexoni me poshte::

 

 

1 .Alberije Hadergjonaj

Alberija eshte e njohur per natyren e saj pa komplekse dhe te cilter. Ajo ka treguar se eshte tradhetuar nga bashkeshorti i saj ne menyre te vazhdueshme.

 

Kengetarja e njohur kur ishte e ftuar ne “Top Show Magazine ka treguar :
“E kam njohur ish-burrin tim shume shpejt, qe kur une nuk kam pas ditur te puth. Te jem e sinqerte ai ka dash me me lene qe kur jemi martuar. Ai me ka tradhtuar gjithmone.

 

Alban Dudushi i suprizuar nga deklarata e ka pyetur se çfare bente ajo kur ish-burri e tradhtonte. Alberija ka treguar duke qeshur: “Asnje gje. Fale nje here, mbyll syte njehere, mbyll nje vesh, pastaj u mbylla fare dhe thashe lere fare.”

 

 

2. Huyeda El Sayed

E ftuar para disa kohesh ne programin “Top Show Magazine” aktorja dhe balerina e famshme e cila jeton mes Shqiperise dhe Luksemburgut, ka folur per here te pare per ndarjen nga partneri i saj francez, me te cilin ka edhe nje djale. Ajo tregoi hapur se u nda nga biznesmeni, Michael Tamisier pasi ky i fundit e kishte tradhetuar.

 

Hueyda deklaroi gjate emision : “Qava per dy jave dhe me pas u ngrita”.

 

 

3. Arta Memedi

Arta Memedi ,reperja nga Kosova e ftuar ne emision “Thumb”pranoi qe i dashuri i saj Rinori e ka tradhtuar me Taynan. Aulona Musta e ka pyetur reperen e njohur: “Pra mund te themi qe Rinori te ka tradhetuar si nga ana profesionale ashtu dhe private me Taynan”.

 

Ndersa ajo ka treguar:

“Po. Eshte problemi qe mua nuk me kishte dhembur shume nese me kishte tradhetuar ne anen personale sepse ndodh. Meshkujt gabojne. Na duhet te kuptojme ndonjehere se njerez jemi, gabojme dhe duhet te falim. Mirepo ana profesionale eshte jo qe me ka prekur me shume sepse une me ate synim kam shkuar ne Prishtine. Kam punuar shume. Rrugetimi im per muziken eshte shume i gjate dhe ajo ka qene qe me ka prekur me shume.”

 

 

4. Rovena Dilo

Rovena Dilo perfundon lidhjen kater vjecare me te dashurin e saj dhe se fundi ka rrefyer dhimbjen qe i shkaktoi ky moment. Artistja foli nder te tjera edhe per ndarjen nga partneri kur ishte e ftuar ne “Kengo kengen time”.

 

Duke mos e fshehur nga kjo histori ka mbetur e tradhetuar, e zhgenjyer dhe e lenduar ajo thote:

 

“Une jam shume besnike ne jete dhe ne pergjithesi, nuk tradhtoj ne jete.I dua njerezit me te cilet jetoj dhe bashkepunoj. Keshtu qe, edhe ne bashkepunimet muzikore, nese nje kompozitor me pelqen, edhe kur ai nuk ben nje material te mire, une perpiqem maksimalisht qe ta nxjerr ate mire.”

 

Eltioni duke u etiketuar ne komentet qe jane bere nga ndjekesit si “tradhtari”ka preferuar te qendroje ne heshtje rreth kesaj historie. Burime prane ish- ciftit bejne me dije se nje romance e Eltionit me nje vajze me te re ne rrethin artistik ku ai ushtron profesionin, ka çuar ne prishjen e lidhjes me kengetaren.

TE TJERA