A je i vlerësuar nga ky vend? Zef Deda Shpërthen në lotë…

Mirëpo Zefi qau, lotët nisin t’i rridhnin kur e pyeta se sa i vlerësuar ndihej nga ky vend?

 

Pyetje- Ju keni një jetë që i keni dedikuar shpirtin artit, kur ktheni kokën pas, a ndjeheni i vlerësuar nga ky vend, apo ishte një fatkeqësi që lindët në Shqipëri?

 

Zef Deda- Fati më i mirë që kam qëlluar në Shqipëri, për arsye se është një popull që…(Loton) Unë jam aktor komedian, por kam mbresat e mia për popullin tem, është popull i dashtun, është kaq artdashës, kaq i kulturum sa të kupton dhe nuk të largon kurrë veç të afron

 

 

Rritet çmimi i energjisë elektrike, ja sa do duhet të paguani tani

Bordi i Zyrës së Rregullatorit për Energji në Kosovë ka miratuar sot tarifat e reja të energjisë elektrike, që do të jenë 15 përqind...

Habit moderatorja: Më kanë quajtur të prapambetur se kam patur vetëm një burrë

Moderatorja e njohur Katerina Trungu ka ndarë rrëfimin në programin e saj se fakti që ka patur vetëm një njeri në jetën e saj...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

(Video) Del telefonata e plotë e Oltës me të shoqin, momenti kur i tha s’ke punë me Luizin

Banorët e Big Brother kanë patur sot mundësinë të...

Edhe Vis Pupa merr telefonatën nga e shoqja: Kupën dua ta çosh në Shkodër

Të martën e kaluar, Arbana Osmani i lajmëroi banorët...

‘A të them me kë jam unë’? Bashkëshortja habit Elvis Pupën?

Elvis Pupa ka zhvillaur ditën e sotmë një bisedë...