Një çift i ri në showbizin shqiptar, këngëtarja e njohur e lidhur me reperin?

Një çift i ri i duket se po i shtohet showbizit shqiptar. Bëhet fjalë për këngëtaren Melinda Ademi dhe reperi Finem.

Dyshimet kanë lindur pas një komenti në Instagram, ku Melinda ka publikuar një foto, në të cilën shkruan: Të dua dua t’më thuash.

Ndërkohë Finem i ka komentuar:“Coco Chanel“.

Më tej, këngëtarja ia kthen: “Se ta boj jetën pikante”, duke lënë të kuptohet se diçka më shumë ka në jetën e tyre. Mirëpo, asgjë nuk është konfirmuar ende zyrtarisht dhe gjithçka mbetet për t’u parë.

TE TJERA