Arrestohet konkurrentja e njohur e programit televiziv shqiptar. Ja çfarë ndodhi

Dhuna që u promovua në një reality show i quajtur “It’s my home” që ka prej disa ditësh në Televizionin “First Channel”,

 

transmetim ky që u ndalua, siç duket po vazhdon edhe ndaj zyrtarëve policorë. Një incident i tillë ndodhi mbrëmë pas mesnate. Sinjali raporton se një zyrtar policor u sulmua nga një konkurrente e këtij programi, e cila u përjashtua mbrëmë.

 

 

Burimet nga Prokuroria kanë bërë të ditur se bëhet fjalë për 28-vjeçaren, Teuta Llumnica, e cila tashmë është arrestuar dhe ndodhet nën ndalim policor.

 

Por si ndodhi rasti dhe kur u sulmua zyrtari policor nga e dyshuara Llumnica?

 

Skenat e dhunës që janë parë ditët e fundit në “It’s my homë” kanë vazhduar edhe mbrëmë. Këtë herë, e dyshuar për sulmin është pikërisht Llumnica, e cila para pak ditësh ishte vi ktimë e dh unës fizike. Ajo po dyshohet se ka shkaktuar telashe, duke i sulmuar banorët e shtëpisë. Këtë herë, si pasojë e presionit publik të ditëve të fundit, sulmi pasoi me përjashtim të banores.

 

TE TJERA