“S’kam kohë për…”/ Jeta e Arbana Osmanit pas lindjes së vajzës në foto, moderatorja poston momentin duke i dhënë gji Zoit

Moderatorja Arbana Osmani ka ndarë me ndjekësit e saj fotot e galerisë së telefonit të saj, që tregojnë përditshmërinë e saj kohët e fundit.

Në një postim në Instagram Arbana shkruan: “Jeta së fundmi”, teksa ka ndarë disa foto me fëmijët e saj, përfshirë këtu edhe vajzën e porsalindur Zoin.

Në një tjetër postim në ‘story’ moderatorja ka publikuar një foto nga ashensori krahas së cilës shkruan: “S’kam kohë për foto të lezetshme por gjithsesi bëra një selfie.”

Kujtojmë se vetëm disa ditë pas lindjes, moderatorja duket se i është rikthyer punës. Këtë e bëri të ditur vetë Osmani përmes postimeve në rrjetet socaile.

Krahas një foto në profilin e saj Arbana shkroi: “Rikthim në shkollë (punë)”.

 

Ajo që vihet re është se moderatorja shfaqet në super-formë edhe pas lindjes së fëmijës së saj të tretë. Arbana ka pozuar e veshur e tëra me të zeza, teksa ka kombinuar një fustan me çizme dhe çantë të së njejtës ngjyrë.

 

 

 

 

 

 

 

 

TE TJERA