Dritan Shakohoxha bëhet gjysh për herë të parë

Komentatori i njohur Dritan Shakohoxha është bërë gjysh për herë të parë! Lajmin e ka dhënë nëpërmjet një postimi në Instagram, djali i tij Frenklin.

 

Ai ka publikuar një kolazh fotosh e përbri shkruan: “Eksperienca më e vështirë dhe më e bukur e jetës time. Mirë se erdhe Greg Shakohoxha”.

 

Gjithashtu edhe komentatori ka publikuar një foto të vogëlushit në story.

 

 

TE TJERA