Së shpejti moderatore, zbulohet ku do e shohim Beniada Nishanin, ja DETAJET e projekteve të saj!

Beniada Nishani ka rrëmbyer zemrat e publikut me çiltërsinë dhe ëmbëlsinë e saj gjatë pjesëmarrjes në Big Brother Vip. Pas përfundmit të eksperiencës në emision, Beniada vazhdon të qëndrojë në vëmendjen e mediave rozë.

 

Ndërsa publiku ka interes mbi jetën e saj private dhe atë profesionale, Beniada ka zbuluar se së shpejti se do të ketë dy emisione të saj në televizion.

 

“ Kemi dy programe tek “E diella”. Një që është me Ervin Kurtin dhe Gracianon dhe një tjetër me fëmijët.

 

Pas Big Brother fansat më të mëdhenj janë bebat dhe unë vdes për ata.

 

“Të lumshin duart” do të jetë një program shumë i bukur me muzik, me kuzhinë, do të gatuajmë me bebat, do flasim si ka ndryshuar brezat, do të ketë shumë tematika interesante.

 

Jam shumë e lumtur pasi është hera e parë që unë do të jem në rolin e moderatores dhe shpresoj të shkojë sa mbarë.

 

Programi në bashkëpunim me Ervinin dhe Gracianon do të jetë një program dedikuar muzikës. Do të kemi një të ftuar shumë speciale, një super këngëtare, por më shumë nuk mund t’ju zbulojë”, është shprehur Beniada.

TE TJERA