‘Pse e tregon shumë gjoksin?’/ Ish-konkurrentja e ‘Për’puthen’ zbulon nëse ka bërë operacion plastik (FOTO)

Ish-konkurrentja e “Për’puthen”, Sindi Loci, është vënë së fundmi në qendër të vëmendjes së fansave të saj. Këta të fundit kanë vënë re se ajo po poston shumë foto ku ekspozon gjoksin dhe sipas tyre ajo e ka bërë operacion.

 

Teksa ka bërë një bashkëbisedim me ndjekësit e saj, dikush e ka pyetur: “Pse kohëve të fundit po e tregon shumë gjoksin?”.

 

“Kjo video ka 1 vit e gjysmë, kurrë nuk kam qenë fanatike tek pjesa e veshjes, nuk të bën veshja njeri dhe nuk tregon asgjë për karakterin tënd”, i përgjigjet ish-konkurrentja e emisionit të dashurisë.

 

Ndërsa më pas e ka pyetur një tjetër fans nëse e ka ‘bërë gjoksin botoks’ dhe Sindi e mohon.

 

“Jooooooo!! Nëse do e kisha bërë do të thoja, po e kam bërë, se s’ka asgjë të keqe! Nuk kam bërë asnjë ndërhyrje se nuk jam tipi që dua të ndryshoj me plastikë dhe nuk e ndjej të nevojshme! Nga 40 kilogramë rob kam shkuar 48, kaq!”, është përgjigjur Loci.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Dritat më të mahnitshme të Krishtlindjeve nëpër botë

Në Krishtlindje, qytetet ndriçojnë, kopshtet publike janë të ngjyrosura...