Greta Koçi i kërkon të ëmës të marr pjesë në klipin e saj, ajo i kthehet: Moj u çmende ti

Që me ku rthin e parë që Greta Koçi i ka bërë mamasë së saj dhe e ka postuar në rrjetet sociale, videot janë bërë virale.

Me reagimet e saj tipike në stituata të ndryshme, mamaja e këngëtares prezanton më së miri pjesën dërrmuese të nënave shqiptare.

Duke parë se sa e dashur është e ëma nga ndjekësit, Greta ka realizuar sërish një video rreng për mamanë, teksa shfaqet duke folur në kamera dhe pretendon se po flet me ekipin e xhirimit.

Greta propozon që në videoklipin e saj të radhës të jetë pjesmarrëse edhe mamaja e saj, por kjo e fundit bën një regim që do ju shkrijë së qeshuri dhe si përfundim përgjigja e saj është: “Asbolutisht jo! U çmende?!

Kur përmendim Greta Koçin, të gjithë kujtojmë batutën e famshme dhe historike për moshën se “Greta ka vite që thotë jam 16 vjeç”.

Por ka kaluar shumë kohë që kur ajo batutë përdorej pothuajse nga të gjithë, por këngëtarja e ka rikthyer sërish në vëmendje.

Këngëtarja është shumë aktive në TikTok dhe së fundmi ka realizuar një video ku përdor një “sound” që ka të bëjë me këtë batutë. “Moj ti çupë sa vjeç je? Unë moj, po unë jam Greta Koçi moj, 16 vjeçe”, thotë këngëtarja përmes videos që ka ndarë.

TE TJERA