Getoar Selimi ndan foton më të ëmbël me të bijën: Gjithçka e imja

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë një ndër çiftet më të dashur nga publiku shqiptar. Ata u bënë prindër për herë të parë në nëntor të vitit të kaluar dhe u bekuan me një vajzë.

 

Që nga ai moment jeta e dyshes ka ndryshuar dhe çdo gjë rrotullohet rreth së bijës, Marget.

 

Pak minuta më parë, Geti postoi një foto teksa mban në krahë vogëlushen dhe ka shkruar: “Gjithçka e imja”.

 

Sa i përket Marinës, ajo është rikthyer në ekran këtë sezon me spektaklin e saj, “Klanifornia”.

 

TE TJERA