Prej vitesh nuk flisnin! Rozana Radi dhe Kastro Zizo përballen për herë të parë, ja ç’po ndodh mes tyre sot (VIDEO)

Rozana Radi dhe Kastro Zizo duket se pas 5 vitesh mëri mes tyre, kanë vendosur që ti lënë pas hatërmbetjet.

 

 

Në atë kohë dy këngëtarët kishin bllokuar njëri-tjetrin në rrjetet sociale dhe nuk flisnin.

 

Këtë gjë e tregon vetë Rozana, teksa ka shpërndarë një video në “Instastory-n” e saj.

 

Pjesë nga biseda e tyre:

 

Rozana: Të kam bllokuar, por nuk të zhbllokoj dot.

 

 

Kastro: Më hiq bllokun moj. Rozana Radi më hiq bllokun.

 

Rozana: Se çfarë dolën disa lajme kam lënë drogën. E ke lënë?

 

Kastro: Kam tre vjet që drogohem nga ndjenjat e njerëzve.

 

Rozana: Ne s’kemi folur me Kastron, sa vite u bënë?

 

Kastro: 5 vjet e pak.

 

Kujtojmë që sherri midis artistave është zhilluar gjatë “Këngës Magjike” në vitin 2016. Këtë vit që përkonte me edicionin e 18-të të këij eventi, Rozana Radi u shpall fituese me këngën “Ma thuaj ti”.

 

Në mes të shumë artistëve që kritikuan mënyrën e votimit ishte edhe këngëtari Klevis Bega, i njohur me emrin e artit Kastro Zizo që ‘i hodhi benzinë zjarrit’.

 

“Ku bëja dallavere te “Kënga Magjike”! Shyqyr kisha dajën që s’më linte të abuzoja me pikët…”, shkruante Kastro asokohe në Instagram.

 

 

TE TJERA