Kush është mashkulli me flokë të bardha i preferuar i Alketa Vejsiut? (foto)

Alketa Vejsiu është një ndër moderatoret më të pëlqyera nga publiku për shkak edhe të aftësive që ajo ka por edhe të ëmbëlsisë që shfaq.

 

Moderatorja dëshiron që jetën e saj private ta mbajë larg syrit të medias por kësaj here ajo dëshiron që të na zbulojë një të vërtetë.

 

Me anë të një InstaStory Alketa shafaqet duke puthur babain e saj dhe duke lënë një mbishkrim mbi foto: “FlokëBardhi im i preferuar”.

 

Ndonëse Alketa Vejsiu është munduar që ta mbajë familjen larg vëmendjes së mediave, vajza e saj merr shpeshherë vëmendjen nëpërmjet rrjeteve sociale. Megjithëse, dihet shumë pak për jetën e saj private, Nicol ka realizuar me ndjekësit një bisedë virtuale duke ndarë më shumë detaje.

 

Ndërsa njëri prej ndjekësve e ka pyetur se çfarë marrëdhënie ka me të vëllanë, ajo është përgjigjur: Vëllain e kam 11 vjeç. E kam pikë të dobët. Nuk e ndërroj me asgjë në botë.”, ka shkruar ajo. Megjithatë, ka pasur dhe nga ata që nuk kanë nguruar ta ngacmojnë.

 

Njëri prej tyre i shkruan: “Merre mamin në telefon dhe thuaji më kërkon njëri për nuse”. Ndërsa Nicol ia ka kthyer me humor: “Paskan filluar aplikimet edhe në Instagram pse s’thoni ju”.

 

TE TJERA