Këngëtarja shqiptare nuk kursehet fare, 98 mijë euro vetëm veshja në plazh

Këngëtarja Kida shpenzon shumë për veshjet dhe këtë e tregon në çdo dalje e postim të saj në rrjetet sociale.

Edhe pse është vetëm 24 vjeçe, kur vjen puna te veshjet dhe aksesorët ajo nuk kursehet fare.

Këtë e ka treguar edhe me anë të disa postimeve gjatë pushimeve. Në rrjetet sociale ajo ka postuar disa foto ku shfaqet me bikini në një jaht.

Totali i veshjes së saj në plazh bashkë me aksesorët kap vlerën e 97.785 eurove, gati sa një apartament modest në kryeqytet.

TE TJERA