Iliri dhe Monika kapen ‘mat’ në dyqanet luksoze të Londrës, çfarë po ‘blejnë’ për shqiptarët e varfër (Video)

Largimi nga jeta e Mbretëreshës Elizabeth, ditën e djeshme mori vëmendjen e të gjithë botës dhe për të janë duke folur të gjitha mediat.

 

Në ceremoninë e saj, pritet të marrin pjesë figura të larta të shteteve, ndërsa nuk dihet ende se kush do jetë nga radhët e Shqipërisë.

 

Kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta është parë në Londër, bashkë me bashkëshorten e tij, Monika Kryemadhin.

 

Ata janë parë të dy në rrugët e kryeqytetit, ata janë filmuar në një zonë goxha luksoze dhe me dyqane të shtrenjta. Çifti Meta-Kryemadhi shihen duke ecur krah-për-krah me njëri–tjetrin.

 

Dyshja në fjalë është përfolur dhe herë të tjera për vizitat e tyre në Londër, aty ku jeon dhe një nga fëmijët e tyre, por thuhet se kanë dhe biznese, por kjo s’është konfimuar asnjëherë.

 

Në një kohë kur Shqipëria është kapluar nga kriza e thellë dhe shqiptarët e shkretë me zor po sigurojnë bukën e gojës, ka dhe nga ata që shkojnë e bëjnë shopping në Londër.

 

 

Beniada nuk fshihet më, poston foto të partnerit të saj, vëllait të personazhit të njohur shqiptar

Edhe pse ende nuk e kanë konfirmuar, të gjitha detajet tregojnë se Beniada dhe Bleri janë në një marrëdhënie dhe çifti nuk ka çfarë...

Behuni gati.Keto qytete do të mbulohen nga bora ditën e dielë

Fundjava parashikohet që të sjellë ulje drastike të temperaturave të cilat pritet të zbresin nën zero gradë celsius përgjatë ditës së shtunë dhe të...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Aktori i njohur shqiptar rikthehet pas 10 vitesh në Shqipëri dhe …

Aktori Elvis Pupa më shumë se 10 vite është...

A jeni bere gati per bakllavane? Ja si ta pergatisni qe t’ju tretet ne goje. Video

Ingredientët: 60 peta për bakllava 1 filxhan stika të grira imët ½...

Nipi i Isa Boletinit: Ju tregoj cilat ishin amanetet e gjyshit tim për Shqipërinë

Nipi i Isa Boletinit, Gazmend Boletini ka rrëfyer në...

Behuni gati.Keto qytete do të mbulohen nga bora ditën e dielë

Fundjava parashikohet që të sjellë ulje drastike të temperaturave...