Dasmë në familjen Berisha, Armina dhe Shkëlzeni vendosin datën e martesës

Çifti shumë i komentuar nga publiku, Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha do të martohen së shpejti! Lajmin e ka konfirmuar vetë blogerja, e cila ka zbuluar edhe detaje të tjera nga dasma e shumëpritur.

 

Armina tha se dita e kurorëzimit do të jetë në fund të shtatorit, por pa zbuluar ende datën.

 

“Unë i kam shpërndarë ftesat, kam filluar. Duhet të martoheshim në 2020 por kishim pandeminë. Është në fund të shtatorit por datën do e zbulojmë pak më vonë. Ta lëmë pak si telenovelë”, tregoi ajo në “Goca dhe Gra”.

 

Më tej, Armina tregoi se fustanet i ka gati, pasi dasma e çiftit ishte planifikuar që në vitin 2020, por u shty për shkak të pandemisë. Ajo theksoi se Vivienne Ëestëood ka qepur një fustan enkas për të.

 

“Fustanet e shkreta kanë qenë që 2020. Njëri prej tyre është bërë nga një stiliste e imja e preferuar dhe është enkas për mua, nga Vivienne Ëestëood. Tjetri është bërë nga një stilist shqiptar”, u shpreh blogerja.

U përplas teksa po kalonte vijat e bardha, këngëtarja tregon tmerrin: Më është thyer brinja(Foto)

Këngëtarja e muzikës popullore, Vjollca Haxhiu ka folur për aksidentin që i ndodhi në Tiranë teksa po kalonte vijat e bardha. Ajo tregon se...

Receta e qofteve më të shijshme që keni ngrënë në jetë

Kjo është receta më e vjetër e përgatitjes së qofteve më të mira që keni ngrënë ndonjëherë. Duhen vetëm 20 minuta për t’i gatuar.   Përbërësit: 60...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Kjo është artistja e vetme shqiptare që kryeministri Rama ndjek në Instagram (FOTO)

Kryeministri Edi Rama është aktiv në të gjitha rrjetet...

Ndahet nga jeta nga semundja e rende vajza e shrimtarit te madh Shqiptar

Është ndarë nga jeta në moshën 71-vjeçare e bija...