Çiljeta 18 vjeçare nga ajo 37 vjeçare nuk ndryshojnë fare. Nuk na besoni?! Shihni foton e saj maturante…

Çiljeta Xhilaga ka një jetë në skenë. Daljet e para publike kanë qenë që në periudhën e famshme të “Rin Fest”, ku gjimnazet e Tiranës garonin mes tyre ndërsa për publikun e gjerë ajo do të identifikohej më shumë si pjesëmarrëse në “Miss Shqipëria”.

 

Karriera e saj do të vijonte më pas edhe si këngëtare aty ku njohu edhe “boom-in” e saj. Por sot Çili është bërë nostalgjike dhe ka postuar një foto nga matura e saj. Më saktë nga dëftesa e saj e maturës, ku duket se vitet e saj kanë mbetur po në vend.

 

Aktualisht Çiljeta është duke shijuar jetën e saj private larg mediave dhe larg artit. Prej vitesh ajo është në një lidhje dashurie me sportistin, Alban Hoxha me të cilin bashkëjetojnë së bashku edhe me fëmijët e tyre.

 

TE TJERA