Ja vonuan kafen per 10 minuta. Shikoni cfare i ben klienti pronares se lokalit. (Video)

Ndodh dhe keshtu per nje kafe. Nje ngjarje ka ndodhur ne Kavalle te greqis kur kamarjerja qe ishte dhe pronarja e lokalit eshte sulmuar nga nje klient 45-vjeçar, pasi atij ju vonua porosia. Ai nuk ka duruar me dhe i eshte versulur per shkak te voneses.

 

E gjithe ngjarja eshte filmuar nga kamerat ku shikohet se si klienti 45 vjec i sulet pronares qe sherbente ne lokal.Ajo nuk e priste nje sjellje te tille dhe te pa pritur.

 

Ngjarja ka ndodhur te shtunen dhe eshte postuar ne rrjetet sociale ku ka pasur shume reagime dhe komente.

 

Shikoni video me poshte

 

TE TJERA