Ishte duke dhene lajmet. Prezantuesja peson atak kardiak gjate transmetimit. (Video)

Ishte duke transemtuar lajmet ne TV prezantuesja e lajmeve peson atak. Ngjarja nga ndodhur ne Tulsa, Oklahoma

Ajo ishte duke dhene lajmet por pasi u mundua për disa sekonda, ajo u tha shikuesve: “Më falni, diçka po ndodh me mua këtë mëngjes”, më pas ia dorëzoi shfaqjen një meteorologu për një përditësim të motit ndërsa ekipi i prodhimit të 2 News Oklahoma thirri 911.

Pasi kaloi fundjavën duke u testuar dhe kontrolluar, Julie tha se mjekët besojnë se ajo kishte fillimet e një goditjeje, por “jo goditje e plotë” të shtunën.

Por mesohet se Julie është në shtëpi dhe ndihet më mirë, teksa ka ndarë pjesë nga përvoja e saj dhe detaje nga ngjarja e së shtunës në profilin e saj në Facebook.

TE TJERA