Feston datëlindjen Sinan Hoxha, ja sa vjeç bëhet këngëtari i njohur

Në shtëpinë e Sinan Hoxhës sot ka festë. Një ndër këngëtarët e preferuar të publikut shqiptar feston ditëlindjen dhe mbush 47-vjeç.

Sinan Hoxha prej dekadash tashme është pjesë e publikut shqiptar me këngët e tij që nuk duan shume kohë te kthehen në hite.

Sinani është sot baba i dy djemve Ansi dhe Ayan. Ndërkohë në rrjet urimet për këngëtarin kane qene të shumta nga kolegë, te afërm e dashamires.

TE TJERA