Feston ditëlindjen, sa vjeç mbushi mjeku i famshëm Mentor Petrela

Shefi i Shërbimit të Neurokirurgjisë në QSUT, Mentor Petrela ka festuar 72-vjetorin.

 

I lidhur me punën dhe privatësinë, Petrela i ka daljet e rralla në publik por dhëndri i tij, Redi Jupi ka postuar një foto nga festa bashkë me nipër e mbesa të doktorit të famshëm.

 

Ky i fundit shihet i veshur me një smoking dhe pozon me vajzën, dy nipërit dhe mbesën e tij.

 

“Edhe 100 Papy”, shkruan Jupi krahas fotos së publikuar në llogarinë e tij në Instagram.

 

TE TJERA