Zbulohet një tjetër konkurrente e “Dancing with the Stars”, kush është blogerja e njohur që së shpejti do t’i bashkohet Top Channel

Më herët është zbuluar pjesëmarrja e Sara Hoxhës dhe Irini Qirjakos në “Dancing with the Stars”.

Ndonse vet produksioni ka zbuluar Alban Nimanin dhe ditën e sotme Sara Hoxhën.

Por ne ecim një hap para, burime pranë Top Channel thonë për Kryefjala.com se konkurrentja e radhës do të jetë Deborah Keci.

Deborah ka nisur si blogere ndërkohë që sot është drejtore e sport club Tirana.

“Dancing with the Stars”, pritet të fillojë në Tetor në moderimin e Bora Zemanit.

Dojna Mema kujton babain e ndjerë, moderatorja shpreh pengun saj: Do të doja ta kishe mbajtur në krahë…

Moderatorja e njohur, Dojna Mema është bërë nostalgjike ditën e sotme duke kujtuar në një foto të atin e saj të ndjerë.   Dojna publikoi në...

Rama: Xherdan Shaqiri e Granit Xhaka po përdoren si mish për top për lojë luftërash ballkanike

Kryeministri Edi Rama u pyet pse nuk reagoi lidhur me Granit Xhakën dhe Xherdan Shaqirin.   Edi Rama: Pse të flisja? Nuk jam kryeministri i Zvicrës.   Do...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME