Zbulohet një tjetër konkurrente e “Dancing with the Stars”, kush është blogerja e njohur që së shpejti do t’i bashkohet Top Channel

Më herët është zbuluar pjesëmarrja e Sara Hoxhës dhe Irini Qirjakos në “Dancing with the Stars”.

Ndonse vet produksioni ka zbuluar Alban Nimanin dhe ditën e sotme Sara Hoxhën.

Por ne ecim një hap para, burime pranë Top Channel thonë për Kryefjala.com se konkurrentja e radhës do të jetë Deborah Keci.

Deborah ka nisur si blogere ndërkohë që sot është drejtore e sport club Tirana.

“Dancing with the Stars”, pritet të fillojë në Tetor në moderimin e Bora Zemanit.

TE TJERA